≡ menu
  • Logo domator

  • logo erozrys

  • SKLEP ONLINE

logo FB

Blaty

Blaty robocze przeznaczone są jako elementy wykończenia wnętrz, w szczególności na blaty kuchenne, blaty stołowe, blaty biurek, lady sklepowe czy też jako wyposażenie wnętrz banków, hoteli, szpitali i innych obiektów użyteczności publicznej. Estetykę blatów i ich funkcjonalność wzbogacają różne typy i struktury powierzchni: połyskowe, matowe, aluminium i inne specjalne.   
Szerokość standardowa blatów to 600 mm. Na zamówienie istnieje możliwość wyprodukowania blatów o szerokości od 610 mm – 1200 mm jednostronnie lub dwustronnie zaoblonych. 
W naszej ofercie znajdują się blaty uznanych producentów: JUAN, KRONOSPAN, BIUROSTYL.

Blaty wykonane są w technologii postforming, czyli - formowania wtórnego polegającego na przyklejeniu laminatu dekoracyjnego najpierw do płaskiej powierzchni roboczej, której krawędź została uprzednio obrobiona na żądany profil, a następnie na zawijaniu
i przyklejeniu laminatu wokół tej zaokrąglonej krawędzi. Dekoracyjna warstwa zewnętrzna blatów to wysokiej jakości laminat HPL lub CPL. Tylna krawędź wykończona jest obrzeżem melaminowym, dolna powierzchnia pokryta jest specjalnym trójwarstwowym materiałem przeciwprężnym a miejsce zetknięcia z laminatem zabezpieczone jest spoiną z kleju poliuretanowego.
       
Uzupełnieniem oferty blatów roboczych jest szeroka gama akcesoriów wykończeniowych tj. obrzeża melaminowane z klejem, listwy przyblatowe, listwy montażowe w dekorze aluminium. 

logo Script logo