≡ menu
  • Logo domator

  • logo erozrys

  • SKLEP ONLINE

logo FB

Panele WALLS

 

 

            Panele WALLS.

               Zamiast glazury i ciężkiego szkła.

                   

 

                  

 

Niezwykła, opracowana technologicznie z obu stron płyta MDF. Stworzona po to, aby umożliwić efektywne przykrycie, zabezpieczenie i wykreowanie swojej ulubionej przestrzeni w znacznie niższej cenie. Sekret paneli WALLS tkwi w ich wielowarstwowej strukturze. Nie mają odpowiedników w skali światowej. Bezpośrednio dostępne w 40 wzorach i standardowych wymiarach (2800/610/6 mm), doskonale zastępują uciążliwą w utrzymaniu czystości glazurę i tradycyjne ciężkie szkło.

 

Gdzie można umieścić panele Walls?


Są idealne do kuchni, baru, aneksu, przestrzeni jadalnej. Mogą służyć jako element dekoracyjny łóżek lub szaf. Ozdobią ścianę, przykryją nierówne powierzchnie i zabezpieczą je przed czynnikami zewnętrznymi. Krople wody, osiadający tłuszcz, wysoka temperatura nawet do 160 (stopni Celcjusza) nie wpływają negatywnie na panel. Dzięki specjalnej technologii produkcji płyty są trwałe i odporne na puchnięcie. Dzięki niezwykle gładkiej powierzchni brud można usunąć za pomocą zwykłej wody z mydłem.


Zalety Walls:

  • Wykonane z ekologicznych i bezpiecznych materiałów 
  • Wysoka gęstość, twardość, odporność na temperaturę do 160 stopni C
  • Tańsze od glazury czy szkła, efektowne wizualnie
  • Wyprodukowane w EU z najwyższej jakości komponentów
  • Różnorodność wzorów i kolorów. 
  • Docięcie pod wymiar i prosty montaż — wystarczą śruby lub klej montażowy

 

         


 

Jak wygląda produkcja Walls?

Podstawa MDF jest konsekwentnie pokrywana czterema warstwami gruntu, to zapewnia trwałość naniesionego wzoru. Na grunt nanosi się warstwę podkładu, dalej — druk cyfrowy. To właśnie wtedy nanosi się wybraną grafikę. Rysunek jest pokrywany warstwą podkładu. Dalej następują dwie warstwy specjalnej przezroczystej UV szpachli w celu ostatecznego wyrównania i wypełniania niewielkich porów. Następny etap to szlifowanie. Po jego zakończeniu na powierzchnię nanosi się warstwę lakieru akrylowego, który zapewnia fakturę szkła.

Skrócona instrukcja montażu panelu wysokiego połysku MDF

1. Należy wymierzyć panel i odciąć piłką pod wymiar i gniazdka.
2. Końcówki panelu zabezpieczyć silikonem lub aluminiowym profilem.
3. Zamontować panel do ścniany na wkręty lub klej montażowy.
4. Folię ochronną z paneli należy zdjąć dopiero po zainstalowaniu paneli do ściany i nie później niż 12 godzin po montażu.

Końcówki panelu odwrotna storna (bez nadruku) nie są odporne na wilgoć.Należy zabezpieczyć je silikonem lub aluminiowym profilem.
Minimalna odległość od palników i otwartego ognia 7-10 cm.

 

          

 


Zapraszamy do obejrzenia filmów i galerii zdjęć:

 

       

    

 

logo Script logo